Domů / Hnojiva, postřiky, pasty / Stimulátory

Canna Rhizotoni 250 ml

Kód: GRV-rhizo-250
Univerzální kořenový stimulátor Canna Rhizotonic dodává rostlině vitalitu, povzbuzuje produkci nových kořenů, posiluje přirozenou obranyschopnost rostlin.
Dostupnost: Připraveno k odeslání
399 Kč , plus doprava
 
Koupit na splátky
Canna Rhizotoni 250 ml

Kořeňák Canna Rhizotonic, má zklidňující efekt na rostliny a je ideální pro revitalizaci rostliny po přepravě, při přesazování resp. po každé stresové situaci. Rhizotonic je silný, na bázi řas vytvořený, vegetativní stimulátor. Používá se pro mladé rostlinky i pro dospělé exempláře s rozvinutým kořenovým systémem.

Rhizotonic stimuluje kořenový růstzvyšuje odolnost rostlin proti nemocem a podporuje komplexní sílu rostlin. Pomáhá rostlinám, pokud jsou nemocné nebo mají zpomalený vývoj. Je univerzální, takže může být používán s jakýmkoliv substrátem.

Canna Rhizotonic je 100% přírodní, obsahuje mnoho vitamínů. Příznivě ovlivňuje kořenový systém a je ideálním doplňkem pro plodné prostředí vytvářené pěstitelem. Je vhodný pro pěstování v zemině a hydro-kulturách. Kromě zálivky se používá také jako postřik, současně ho můžeme použít jako jednoduchý prostředek ke zvýšení pH v zásobnících s hnojivem.

S tímto zbožím kupují
Bio Canna Rhizotoni 250 ml Bio Canna Rhizotoni 250 ml Kód: GRV-rhizo-bio250
Připraveno k odeslání
349 Kč
Detail
Cu-pasta 160 g - na listnáče Cu-pasta 160 g - na listnáče Kód: 813-cu-pasta 160gB
Připraveno k odeslání
350 Kč
Detail
Konkávní kleště shohinové 160 mm - karbon Konkávní kleště shohinové 160 mm - karbon Kód: BM-C14A
Připraveno k odeslání
590 Kč
Detail